czwartek, 16 lutego 2012

Our inspirations - shoes

Dzisiejszy post piszę tylko ja- Klaudia, ponieważ u nas właśnie teraz trwają ferie i Daria jak na razie jeszcze wypoczywa ;). Ja już wróciłam i jak na razie nudzę się w domu ;). Planuję zrobić sobie kolczyka w pępku i ciągle się zastanawiam.. Cały dzisiejszy dzień poświeciłam na oglądanie filmików i czytanie stron o przebijaniu pępka jak na razie mam totalny mętlik w głowie ;). Może ktoś z Was ma kolczyka w pępku? Jak tak to piszcie czy bardzo bolało :). W dzisiejszym poście nie będzie naszych zdjęć bo jak już pisałam Dari nie ma i nie mamy nawet kiedy zrobić sesji ;). Ale jak na razie jesteśmy umówione na sesję w poniedziałek więc niebawem pojawi się nowy post :)

 


xoxo ;*5 komentarzy:

 1. świetne inspiracje, niektóre jak dla mnie za toporne! Ale inspiracje mają inspirować a nie być brane dosłownie, prawda?;> pozdrawiam blog kobiety nowoczesnej: http://devicest.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale niezłą gafę palnęłam:D podałam wasz blog:D pewnie dlatego że był w "schowku":D oczywiście http://kasiakasprzak.blogspot.com/ przepraszam za tę pomyłkę;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Buty są genialne, zwłaszcza te przedostatnie. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. te buty zawsze mi przypominają kopyta..ale w kwiatuszki są przeurocze

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam lity zapraszam do mnie ; *

  OdpowiedzUsuń